Jenišov na Karlovarsku včera slavil 630. výročí. Fotbalem a bohatým kulturním programem

Obec Jenišov u Karlových Varů včera oslavila výročí 630 své historie. Mimo jiných akcí se uskutečnil fotbalový zápas mezi domácím týmem a družstvem osobností. Ten nakonec skončil v sobotu na Jenišovském trávníku nerozhodně 5:5. Po zápase vystoupili fotbalisté VIP týmu v zábavném dvouhodinovém programu plném písniček a humoru. Jednotce dobrovolných hasičů byl v rámci programu slavnostně předám nový zásahový vůz.

V následné charitativní dražbě dýní, které přímo na akci vydlabaly šikovné maminky s dětmi byla vydražena částka 38 470,-  pro dvě handicapované holčičky. K velkým lákadlům patřil vrtulník, který se celé odpoledne doslova
nezastavil. Zájem o vyhlídkové lety po okolí byl obrovský. “Jednalo se vrtulník Robinson 44, který přiletěl na akci z Německa. Dělal vyhlídkové lety a bylo možno se i s pilotem domluvit kam chcete zaletět. Velký zájem byl o přelet nad hradem Loket a přeletem nad samotnou obcí Jenišov,” informuje místostarostka obce Kateřina Hrabě.

Doprovodný program byl opravdu bohatý tradičně se těšilo zájmu stanoviště hasičů, kde probíhalo slaňování dětí a požární „útok“ a pak stříkání proudnicí na cíl.

Zdroj: Obec Jenišov

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *