Jednička obdarovala záchranáře, hasiče i pracovníky sociálních služeb

Záchranářům, hasičům, ale také těm, kteří působí v sociálních službách, poděkovalo vedení prvního městského obvodu za jejich práci v tomto roce a popřálo jim hodně úspěchů v novém roce. Zaměstnanci těchto institucí dostali od obvodu malý vánoční dárek, a to dárkové kazety s medovinou. Obvod jich rozdal více než tři stovky.

„Už dva roky se potýkáme s koronavirem a vidíme, že třeba právě tito lidé mají mnohdy opravdu nelehkou službu, a tak je na místě jim za ni poděkovat,“ uvedla starostka prvního městského obvodu Helena Řežábová. Všem popřála krásné vánoční svátky a vyslovila myšlenku, aby byli pořád stejně stateční a neztráceli naději v lepší zítřky.

Vánoční balíčky zamířily konkrétně na výjezdové stanoviště zdravotnické záchranné služby v Lidické ulici, k dobrovolným hasičům z Bolevce a Bílé Hory a zaměstnancům Senior Residence Terasy v Sokolovské ulici. V následujících dnech dorazí balíčky ještě do Mezigeneračního a dobrovolnického centra Totem v Kaznějovské ulici, k pracovníkům plzeňské pečovatelské služby a stacionáře Domovinka a domovů s pečovatelskou službou Čtyřlístek a Petrklíč.

„Práce lidí v těchto organizacích je pro nás všechny velice důležitá. I proto jim přeji, aby prožili vánoční svátky v klidu a pohodě,“ řekl první místostarosta Jedničky Miroslav Brabec.

Zdroj: ÚMO Plzeň 1

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *