Jako bonus čeká v zimě návštěvníky Plzně pestrá nabídka zážitků

Jako bonus zdarma pestrou nabídku zážitků nabízí v zimních měsících plzeňské hotely a penziony. Vedle ubytování a dalších hotelových služeb dostanou turisté v rámci akce Plzeňské hotelové noci k pobytu i možnost zúčastnit komentované prohlídky historického centra či Loosových interiérů. Získají volné vstupy do muzeí a galerií či voucher na pětadvacetiprocentní slevu na prohlídku Plzeňského Prazdroje. Speciální nabídku Plzeňských hotelových nocí mohou zájemci využít poslední víkend v lednu, únoru a březnu. 

Víkendové pobytové balíčky mimo hlavní turistickou sezonu, zato s výraznou slevou, doplňkovými službami a pestrou nabídkou zážitků v ceně, nabízí v první čtvrtině roku plzeňští ubytovatelé ve spolupráci s provozovateli turistických cílů. Do Plzeňských hotelových nocí se letos zapojilo celkem 18 ubytovacích zařízení od penzionů, přes menší hotely v centru až po větší čtyřhvězdičkové hotely.

„Každý z balíčků obsahuje ubytování se snídaní a různé hotelové služby. V ceně jsou například tříchodová večeře, poukaz do restaurace, wellness, vstup do fitness či pivní lázně. Kompletní balíčky na dvě noci pro dvě osoby se pohybují v cenovém rozmezí od 3350 do 6000 korun. Výhodnou nabídku od 1750 korun lze využít také pouze na jednu noc. Každý si může vybrat dle svých preferencí a finančních možností. Kompletní přehled balíčků je možné najít na webu www.plzenskehotelovenoci.cz,“ vysvětluje Zuzana Koubíková, ředitelka městské příspěvkové organizace Plzeň – TURISMUS, která akci zaštiťuje.
Pestrá je nejen nabídka ubytování, ale také zážitků, které jsou zdarma či s výraznou slevou součástí každého pobytového balíčku. Všichni turisté, kteří využijí nabídky Plzeňských hotelových nocí, se budou moci zdarma zúčastnit komentované prohlídky historického centra města a komentované prohlídky bytových interiérů navržených světoznámým architektem Adolfem Loosem. Ty je nutné si rezervovat předem, stejně jako prohlídku návštěvnické trasy pivovaru Plzeňský Prazdroj s ochutnávkou v ležáckých sklepích, na kterou klienti získají pětadvacetiprocentní slevu.

„K dispozici budou mít také volné vstupenky do Pivovarského muzea, muzea Patton Memorial Pilsen, Západočeského muzea v Plzni a Západočeské galerie v Plzni. V březnovém termínu získají ubytovaní hosté navíc vstupenky na placené instalace v programu festivalu světla BLIK BLIK, který v Plzni pořádá DEPO2015 v termínu 24. – 25. března,“ doplňuje Zuzana Koubíková.

Zdroj: Plzeň – TURISMUS

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *