Dvojitá oslava v klubu: Zkuste to všichni po vzoru Miládky a Alenky

Dvě nejúžasnější členky plzeňského Klubu aktivních seniorů (KAS) oslavily  významná životní jubilea v plné síle a kráse. Paní Milada Nová oslavila 90. a paní Alena Herinková 88. narozeniny v prostorách Dobrovolnické regionální agentury DoRA v Plzni na Vinicích. Obě ženy patří mezi zakládající členky klubu v roce 2013, který stále rozvíjí svou činnost.

“Vážíme si toho, že jsou našimi kamarádkami a našimi vzory. I v tomto věku jsou naprosto soběstačné, veselé a vstřícné. Zapojují se s námi nejen do pravidelného cvičení, ale i do literární tvorby, zpěvu, turistiky, plavání, navštěvují besedy i semináře, prostě jsou úžasné. Proto pro nás bylo ctí, připravit jim krásnou oslavu. A ta se opravdu vydařila,” uvedla předsedkyně Klubu aktivních seniorů Stanislava Adamcová.

V programu nechyběly krásné klavírní skladby, veselá scénka, vtipy i společné zpívání. Pěknou atmosféru podpořila výzdoba, dárky, kytice, blahopřání, dorty atd. Mezi prvními gratulanty byli za Krajskou radu seniorů Plzeňského kraje předseda Miloslav Hora a místopředseda Karel Heřman, za vedení Dory paní ředitelka Romana Štěpaníková a zástupkyně Alena Valtrová. Blahopřát přišli také zástupci 1. městského obvodu starostka Ivana Bubeníčková a místostarosta Jiří Rezek.

“Bylo to krásné odpoledne. Zkuste to všichni, dožít se v takové kondici tak požehnaného věku po vzoru Miládky a Alenky. Hodně štěstí!” přeje Stáňa Adamcová.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *