Druhé kolo soutěže Spolu pro Plzeň odstartuje 1. června. Pomůžete a vyhrajete

Druhé kolo soutěže Spolu pro Plzeň, která má podpořit místní podniky, jež zasáhla koronavirová krize, začne 1. června a potrvá do 30. srpna. Již podruhé ji společně vyhlašují město Plzeň a iniciativa Musíme si pomáhat v Plzni. Princip spočívá v tom, že návštěvníci do soutěže zapojených restaurací, kaváren či bister sbírají razítka za útratu na hrací karty, které pak odevzdávají organizátorům. Na rozdíl od minulého kola bude možná i on-line registrace. Hrací karty pak budou slosovány a jejich majitelé tak mohou získat některou ze zajímavých cen. Hlavní výhrou bude tentokrát elektroskútr.

„První kolo soutěže se za velkého zájmu veřejnosti konalo už loni na podzim. Situace byla letos na jaře pro podnikatele opět velmi složitá, s aktuálním rozvolněním nastává ten pravý čas je znovu v Plzni podpořit. Tím, že jako město soutěž spoluorganizujeme, vyjadřujeme sounáležitost s jejich nelehkou situací. Věříme, že jim pomůže i související reklama, kterou zajistíme. A chceme zároveň motivovat Plzeňany, aby své oblíbené restaurace, kavárny či cukrárny nebo bistra nenechali padnout,“ uvedl plzeňský primátor Martin Baxa.

„My víme, že podnikatelé pomoc opravdu potřebují. Mít skoro rok zavřenou provozovnu či omezen její provoz, je nepředstavitelný problém, který se majitelé snažili a snaží zvládnout.  Vážíme si těchto podnikatelů, chceme ukázat, že jsme s nimi. Chceme udělat vše, co je v našich silách pro to, abychom jim pomohli,“ uvedl za iniciativu Musime si pomáhat v Plzni Vincent Bodrov.

Město zajišťuje propagační kampaň této soutěže a také ceny. Úkolem každého účastníka soutěže je v období od 1. června do 30. srpna nasbírat 10 razítek do hrací karty. Karty budou k dispozici ve všech podnicích, které se do soutěže zapojily, a v Turistickém informačním centru města Plzně na náměstí Republiky. Podniky jsou označené jako v prvním kole samolepkou s černým srdcem – logem projektu a hashtagem #spoluproplzen a #spoluproplzenII. Podmínkou získání razítka je útrata v minimální hodnotě 100 korun. Počet hracích karet na osobu je neomezený.

Seznam podniků bude zveřejněn na www.musimesipomahatvplzni.cz, kde budou zároveň uvedeny veškeré bližší informace k projektu, informovat o něm bude rovněž město Plzeň na svých webových stránkách www.plzen.eu. Podpoří je také spoty na sociálních sítích. Průvodcem po plzeňských kavárnách a restauracích se stane Filip Koryta, alias Dr. Filipitch, mistr republiky ve slam poetry.

Vyplněné karty mohou účastníci soutěže průběžně vhazovat do schránky, která bude umístěna na náměstí Republiky u Turistického informačního centra. Podmínkou pro zařazení do slosování bude karta s 10 platnými razítky.

Soutěž vyvrcholí v září vylosováním 11 výherců. Kromě hlavní ceny, jíž je elektroskútr, budou dalšími deseti cenami vstupenky do oblíbených kulturních a turistických cílů. Termín a forma slosování budou určeny v průběhu soutěže, a to dle aktuálního vývoje epidemické situace. Vše bude včas zveřejněno především na webech a sociálních sítích.

Zdroj: www.plzen.eu

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *