Deset rad, jak vylepšit manželství. Daniela Kovářová vydala už dvacátou knížku

Rodinná advokátka a spisovatelka Daniela Kovářová představila v Plzni svou novou, už dvacátou knihu nazvanou Dobré manželství: 10+1 užitečných rad.

„Většina lidí sní o dobrém manželství,“ říká Daniela Kovářová. „Mnohým se nepodaří do manželství vstoupit, jiným se manželství rozpadne. Ale nic z toho nemá vliv na sny a touhy v manželství žít a zemřít a přát si, aby to jejich manželství bylo šťastné. Proto jsem napsala tuhle knihu. Aby těch dobrých manželství bylo co nejvíc,“ dodává.

Slavnostní představení nové knihy se uskutečnilo ve dvoraně nákupního centra Galerie Slovany. Zúčastnila se ho řada příznivců Daniely Kovářové a jejích knížek, čtenářů i podporovatelů autorky, ale  také náhodní kolemjdoucí a nakupující. Autogramiádu uváděl moderátor Českého rozhlasu Plzeň Stanislav Jurík, zpěvačka Vlaďka Bauerová na ní zazpívala. Mnozí si na místě hned knihu zakoupili.

„Jsem vdaná 34 let, možná i proto, že mou advokátní kanceláří během let prošlo 7000 klientů, kterým se manželství nepodařilo udržet,“ řekla Daniela Kovářová. „Kniha obsahuje 10 rad, opřených práce o zkušenosti z příběhů mých klientů. Rad, kterými se dá manželství vylepšit. Držím všem čtenářům, manželům i manželkám palce,“ dodává.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *