Cesta jako žádná ze sta. Na cestovatelskou show přijďtě 31. srpna do lochotínského amfiteátru

Poslední srpnový den se se v amfiteátru na Lochotíně uskuteční cestovatelská show Lukáše Sochy a Tomáše Vaňourka, kteří se vydali po stopách legend Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda.

“Jejich první cesta trvala devět měsíců a vyvrcholením tohoto počinu je dokumentární film, jež bude v premiéře představen právě na této akci,” informuje Kateřina Misíková z plzeňské zoo. “Film s názvem Cesta jako žádná ze sta bude promítnut na konci show s bohatým programem, o jehož náplň se postarají  sami protagonisté a jejich hosté z řad cestovatelů. Třešničkou na dortu bude jistě i křtění tajemného zvířete ze zoo, jež proběhne přímo během programu,” dodala.

V tento den bude probíhat i dobrodružná stezka v Zoo Plzeň, která v sobě ukrývá spoustu úkolů. Správné odpovědi na otázky ze stezky budou návštěvníci zapisovat do speciální karty, kterou obdrží u pokladny zoo. Karta bude slosovatelná a v tombole (která proběhne ve 13 a v 16 hod u Tajemného světa v podzemí) výherci obdrží ceny od Zoo Plzeň, od projektu Zikmund 100 a součástí výherních cen bude též možnost získání vstupenky na večerní show.

Foto ZOO Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *