Čekání před magistrátem na Koterovské zpříjemní vyhřívaný stan

Lavičky a stoly ve vyhřívaném stanu zpříjemní čekání těm, kdo si potřebují vyřídit například řidičský průkaz či převod auta a další podobné záležitosti v oblasti dopravně správních agend. Díky tomu mohou být dodržena hygienická opatření a zároveň nabídnut lepší komfort klientům Odboru registru vozidel a řidičů Magistrátu města Plzně, který sídlí na Koterovské 162.

„Pandemická situace je opět nepříznivá. Není aktuálně možné, aby klienti vytíženého odboru registru vozidel a řidičů na Koterovské čekali na odbavení na chodbách a v jiných vnitřních prostorech této budovy. Snažíme se nutná hygienická opatření klientům tohoto úřadu zpříjemnit, a proto jsme před budovu umístili stan s vyhříváním, lavičkami i stoly. Klienti tak po vyzvednutí pořadového lístku mohou čekat venku chráněni před nepřízní počasí,“ uvedl primátor města Plzně Martin Baxa.

Klient si na rezervačním terminálu, který je také umístěn před budovou na Koterovské, vytiskne pořadový lístek a může jít čekat do stanu. „Stan má rozměr deset krát pět metrů. Je vyhříván dvanácti infrapanely a součástí jeho konstrukce je i LED osvětlení. Ve stanu je dále šestnáct laviček pro celkem třicet osm sedících klientů a také stoly, na nichž si klienti mohou vyplnit písemné žádosti. A na viditelném místě je v něm také umístěna obrazovka vyvolávacího systému, takže klient hned zaregistruje, kdy na něj přišla řada a může vstoupit do budovy,“ vysvětlil Petr Triner, ředitel Úřadu správních agend Magistrátu města Plzně, pod nějž spadá také odbor registru vozidel a řidičů. Připomněl, že zavedené opatření, kdy klienti čekají v příjemném prostředí venku, chrání v době pandemie onemocnění covid-19 také pracovníky tohoto vytíženého odboru.

Odbor registru vozidel a řidičů Magistrátu města Plzně je díky poskytovaným službám a komfortu při vyřizování žádostí vyhledávaným úřadem, který využívají nejen klienti z Plzně a okolních obcí, ale i ze vzdálených míst. Od roku 2017, kdy došlo k rozvolnění místní příslušnosti, narůstá každý rok počet jeho klientů o zhruba 15 procent.

Zdroj: www.plzen.eu

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *