Na stupni vítězů. Medailisty ze zimní olympiády přijali na hejtmanství
Úspěšným sportovcům Zimní olympiády dětí a mládeže 2018 poblahopřál ve středu 28. března na krajském úřadě hejtman Josef Bernard. Na stupně vítězů vystoupalo celkem sedm reprezentantů Plzeňského kraje. Plzeňský kraj reprezentovalo celkem 89 sportovců, které doprovázelo 27 trenérů. V jedenácti sportovních disciplínách získali sportovci Plzeňského kraje sedm medailí. „Jsme pyšní na to, že tito talentovaní sportovci … Číst dál