Bonfire pozvali legendy na úžasné turné! V Plzni 18. listopadu na Lokomotivě

Velká rocková show se odehraje v listopadu v Plzni a nabídne zábavu pro všechny fanoušky hard rock a metalu! Celý rockový cirkus hvězd startuje v Německu 2.11. a končí 20.11. v Hannoveru. Plzeň se stává jedinou zastávkou v celé ČR, kde na jednom podiu zazpívají Joe Lynn Turner, Phil Moog, Geoff Tate, Bobby Kimball, Dieter „Quaster“ a další…. Zažijte od nich největší rockové hity v historii – zahrají je Bonfire a jejich přátelé, kterými nejsou nikdo jiný, než někdejší či současní zpěváci kapel jako Rainbow, Deep Purple, Puhdys, Toto, UFO, Survivor,Axel Rudi Pell, Grave Digger, House Of Lords a popř. Geoff Tate, který s Queensryche nazpíval výborné album Operation: Mindcrime.

V roce 1987 o sobě dala skupina Bonfire vědět klasikou “Sweet Obsession” a “Sleeping All Alone”. O 30 let později píší s Joe Lynn Turnerem (ex Rainbow, Deep Purple) baladu “Without You” pro album “Byte the Bullet”.

Hans Ziller a Phil Mogg spolupracovali již v roce 2014. Bobby Kimball se zase účastnil charitativního festivalu “Rock For Asia”, kde mimo jiné hvězdy vystupovali i Bonfire a Hans Ziller akci organizoval.

“Myšlenkou na turné Bonfire a přátelé se zabývám již dlouho,” říká Hans Ziller,” chceme hrát ve velkých halách, kdy se Bonfire pasují do role doprovodné skupiny a doprovodí rockové legendy jako Joe Lynn Turner, Dieter Hertrampf, zvaný Quaster, Phil Mogg, Geoff Tate, Bobby Kimbal…každý z nich dostane dostatek prostoru pro několik svých hitů ze své éry, takže celá tříhodinová přehlídka je nabitá nesmrtelnými rockovými klenoty jako “I Surrender”, “Stone Cold”, “Lights Out”, “Doctor Doctor”, “Jet City Woman”, “Hold The Line”, “Africa” The Tiger “a” First Time “a pocta Deep Purple s písněmi jako” Burn “,” Child In Time “a” Smoke on the Water “- a to jsme jich vyjmenovali jen pár. A samozřejmě nebude chybět pár hitovek od Bonfire samotných
Na rozjezd před hlavním, 3 hodinovým koncertem s  jednou přestávkou, zahraje svůj hudební set skupina Sebastien.

Předprodej ke stání a k  sezení za zvýhodněné ceny on-line začal na www.Rockpalace.cz a vstupenky jsou k  objednání i na LWproduction@seznam.cz. Info 603790626. (tz)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *