Boj o poštu ve Skvrňanech centrální obvod nevzdává. Smysl v jejím fungování vidí i vedení České pošty

Vedení města i centrálního plzeňského obvodu vzneslo požadavek na zachování pobočky pošty číslo 18 ve Skvrňanech. Starosta David Procházka zástupcům vedení České pošty předal usnesení, které dnes přijala Rada MO Plzeň 3 a zhruba dvě stovky emailů zastupující cca necelou tisícovku obyvatel, které zaslali obyvatelé Skvrňan. Zástupci vedení České pošty si také vyslechli argumenty starosty třetího městského obvodu, proč je důležité právě tuto pobočku zachovat.

„Myslím, že se mi podařilo vedení České pošty o důležitosti skvrňanské pobočky přesvědčit a shodli jsme se na tom, že obě strany vidí v jejím zachování smysl. Velmi děkuji občanům za jejich podporující emaily,“ říká starosta MO Plzeň 3 David Procházka.

„Služby pošty jsme schopni zajistit i bez této pobočky, nicméně v jejím zachování smysl vidíme, ale ještě je potřeba najít vhodné řešení,“ uvádí manažerka interní sítě Jihozápad České pošty Miroslava Šafránková.

Jednání tedy budou dále pokračovat během zítřejšího dne a pátku, v současné chvíli se stále hledá cesta, jakým způsobem pobočku zachovat.

Zdroj: ÚMO Plzeň 3

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *