Babičkou roku 2019 v Karlovarském kraji je Marie Kozlová z Mariánských Lázní

V Mariánských Lázních dnes vyhlásili výsledky krajského kola ankety Babička roku v Karlovarském kraji. Zlatou Babičkou roku 2019 v regionu se stala Marie Kozlová z Mariánských Lázní. Informovala o tom mluvčí hejtmanství Jana Pavlíková.

Stříbrná Babička roku Karlovarského kraje 2019 je Marie Karhánková z Velká Hleďsebi, bronzovou příčku získala Oldřiška Csáková z Chebu. Titul Babička Sympatie patří Ivetě Marouškové z Karlových Varů. Nejstarší babičkou přihlášenou v anketě je Marie Kozlová, 84 let, z Mariánských Lázní, která je i absolutní krajskou vítězkou.

Vítězka a držitelka titulu Nejstarší Babička roku Karlovarského kraje Marie Kozlová postupuje do celostátního finále, které se koná 18. listopadu v Olomouci. Vítězka získala jednodenní zájezd podle vlastního výběru, ona i ostatní účastnice dostaly květiny a další dárky.

Osmičlennou skupinu finalistek hodnotila porota v čele s hejtmankou Karlovarského kraje Janou Mračkovou Vildumetzovou, dále tam byl místostarosta M. Lázní M. Pelc, náměstek hejtmanky M. Hurajčík a zástupci seniorských organizací. Soutěžilo se ve třech disciplínách – rozhovor, ukázka vlastní tvorby, módní přehlídka. (tz)

Na fotografii zleva Oldřiška Csáková, hejtmanka Jana Mračková Vildumetzová, Marie Kozlová, Marie Karhánková, Vladimír Hron (moderátor soutěže), Iveta Maroušková

Foto Karlovarský kraj

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *