Babičkou roku 2019 v Karlovarském kraji je Marie Kozlová z Mariánských Lázní

V Mariánských Lázních dnes vyhlásili výsledky krajského kola ankety Babička roku v Karlovarském kraji. Zlatou Babičkou roku 2019 v regionu se stala Marie Kozlová z Mariánských Lázní. Informovala o tom mluvčí hejtmanství Jana Pavlíková.

Stříbrná Babička roku Karlovarského kraje 2019 je Marie Karhánková z Velká Hleďsebi, bronzovou příčku získala Oldřiška Csáková z Chebu. Titul Babička Sympatie patří Ivetě Marouškové z Karlových Varů. Nejstarší babičkou přihlášenou v anketě je Marie Kozlová, 84 let, z Mariánských Lázní, která je i absolutní krajskou vítězkou.

Vítězka a držitelka titulu Nejstarší Babička roku Karlovarského kraje Marie Kozlová postupuje do celostátního finále, které se koná 18. listopadu v Olomouci. Vítězka získala jednodenní zájezd podle vlastního výběru, ona i ostatní účastnice dostaly květiny a další dárky.

Osmičlennou skupinu finalistek hodnotila porota v čele s hejtmankou Karlovarského kraje Janou Mračkovou Vildumetzovou, dále tam byl místostarosta M. Lázní M. Pelc, náměstek hejtmanky M. Hurajčík a zástupci seniorských organizací. Soutěžilo se ve třech disciplínách – rozhovor, ukázka vlastní tvorby, módní přehlídka. (tz)

Na fotografii zleva Oldřiška Csáková, hejtmanka Jana Mračková Vildumetzová, Marie Kozlová, Marie Karhánková, Vladimír Hron (moderátor soutěže), Iveta Maroušková

Foto Karlovarský kraj

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *