Autobusové nádraží ve Vimperku je po rekonstrukci. V pondělí se tam vrátí provoz

Od pondělí 11. května se na zrekonstruované autobusové nádraží ve Vimperku vrací provoz, informovala společnost ČSAD Autobusy České Budějovice.

Provizorní plocha pod estakádou silnice I/4 se tak opět promění v parkoviště pro místní obyvatele z okolí. Zároveň s tím skončí náhradní podélné parkování na protějším břehu Volyňky v ulici 1. máje ke stavebninám DEK. Vyklízení a uklízení provizorních ploch bude probíhat v průběhu pondělka 11. května a odpoledne by mělo být hotovo. V každém případě sledujte dopravní značení.

Milan Brabec