Aktivní seniorky z Vinic hledají další členky. A rády mezi sebou přivítají i muže

Další aktivní kolegyně a kolegy hledá KAS (Klub aktivních seniorů) v Plzni na Vinicích pro společné  aktivity, jako je zpívání, cvičení, ping-pong, konverzace němčiny, výtvarná činnost, výlety, besedy a podobně. 

Klub aktivních seniorů se pravidelně schází v dobrovolnickém multifunkčním centru DoRA Centrum. Vede ho paní Stáňa Adamcová, která se mnoho let věnuje volnočasovým aktivitám pro děti i dospělé a v Doře působí především jako cvičitelka.

„Děvčata“ v DoRA Centru pravidelně cvičí, aby se udržovala ve fyzické i duševní kondici. “Naší snahou je nebýt své rodině na obtíž, ale být jí naopak ku prospěchu a pomoci,” říká Stáňa Adamcová. Proto si členky užívají společné akce – cvičí a k tomu si rády zpívají, jednou týdně si opakují němčinu spolu s další seniorkou, která do DoRA Centra také dochází. Hrají ping-pong, posedí nad dobrou kávou s vlastnoručně upečeným koláčem a za pěkného počasí vyrážejí na vycházky do krásného okolí Plzně (nordic walking).

“Zapojte se do našeho Klubu aktivních seniorů při DoRA Centru. Uvítáme všechny aktivní lidi nad 55 let, kteří mají vlastní nápady, elán a chuť nestrávit zbytek života naříkáním na gauči. Zatím jsme tu samé ženy, ale uvítáme mezi sebou i mužskou posilu,” uvádí Stáňa Adamcová.

Bližší informace můžete získat na tel.: 739 004 144 (volat od 13- 15 hod.), případně při osobním setkání v DoRA Centru každé úterý a čtvrtek od 10:00 do 12:00 hodin.

Zdroj: DoRa Centrum

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *