PechaKucha Night Plzeň to vzala za jiný konec a vytvoří mikulášský večer

Poslední letošní PechaKucha Night Plzeň se blíží a představí se v trochu jiném kabátu. Do prostředí kostela Evangelistické církve metodistické, tzv. Betlémské kaple, zavítají hosté a inspirativní řečníci v pátek 7.12. od tradičních 20:20. Datum konání akce přímo vybízí k tomu, aby byl přednáškový večer laděn do příjemné vánoční atmosféry. PechaKucha Night Plzeň to tedy vzala za jiný konec a vytvoří mikulášský večer, který si užijí zejména dospělí. Čeká je mikulášská nadílka, hudba, možnost pořídit dárky pro své blízké a samozřejmě 10 skvělých hostů.

Před samotnými prezentacemi ožije Betlémská kaple tématickým vystoupením spřízněné umělecké
skupiny Žongléros Ansámbl. Hosté se mohou těšit také na vystoupení úspěšné a krásné
violoncellistky Terezie Kovalové, jejíž hudba jistě dotvoří pohodovou atmosféru pomikulášské
[Peči], na které bude mít zároveň Terezie svojí prezentaci ve formátu 20×20.

Mimo Terezii se divácimohou těšit na cestovatele Michala Balgu, který se vydal na cestu kolem světa na kole a prožil mnoho dobrodružství v různých koutech světa. Na pódiu se představí také čtyři hlavní strůjci videoklipu I Charleston Pilsen, díky němuž se Plzeň stala prvním českým městem, které se k této
taneční, hudební a swingové výzvě přidalo. Milan Vodička, bývalý hokejový brankář a současný
hledač sportovních talentů, bude určitě inspirativním hostem pro mladé sportovce.

PechaKucha Night Plzeň se v předvánočním čase bude snažit upozornit také na dobro, které se k Vánocům jistě váže. Právě proto se mezi další hosty řadí jeden z klíčových osobností velmi úspěšného projektu Ježíškova vnoučata, a to šéfredaktor zpravodajství a publicistiky Českého rozhlasu Martin Ondráček. (tz)

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *